Få hela storyn
Starta din prenumeration

Prenumerera

Kontakta oss

Dagens Samhälle bevakar de mest brännande frågorna för beslutsfattare i kommuner och regioner. Vi kartlägger, granskar och fördjupar frågor om styrning, arbetsgivaransvar, politik och ekonomi särskilt för chefer och förtroendevalda.

Prenumerationsärenden och övriga supportfrågor

Besök vår hjälpsida för att få svar på frågor gällande prenumeration, konto och annat. Där hittar du också e-postadress till vår kundservice. Kontakta oss via telefon för snabbast svar. Ange ditt kund- eller fakturanummer när du kontaktar oss för smidigare hantering.

  • Telefon kundservice: 08-409 320 04
  • Öppettider: helgfria vardagar 9-12 samt 13-16

Vid behov av större antal prenumerationer kontakta oss via formuläret för licenslösningar.

Feedback som rör våra digitala plattformar

Åsikter och feedback som rör våra digitala plattformar skickas till utvecklingsteamet: feedback@dagenssamhalle.se. Notera att utvecklingsteamet inte kan svara på feedback som rör redaktionellt innehåll.

Redaktionella frågor


Redaktion

Christina Kennedy

Chefredaktör och ansvarig utgivare

070-299 60 40

ck@dagenssamhalle.se

Örjan Björklund

Redaktionschef

072-997 20 80

ob@dagenssamhalle.se

Karin Lundahl

Webbredaktör

076-234 94 32

klu@dagenssamhalle.se

Anna Lundegårdh

Printredaktör

070-173 17 69

al@dagenssamhalle.se

Cecilia Granestrand

Reporter

076-803 73 47

cg@dagenssamhalle.se

Gustav Halth

Researcher & reporter

072-729 05 53

gh@dagenssamhalle.se

Måns Wikstrand

Reporter

076-812 73 05

mwi@dagenssamhalle.se

Samuel Åsgård

Reporter

073-989 14 91

sa@dagenssamhalle.se


Sälj

GS

Gustav Ståhlsten

Bilagor

070-835 77 66

gustav@informa.se

KM

LJ

Ludvig Jacobsson

Annonser-Partnerskap

070-555 13 34

ludvig@informa.se

SL

Sara Lundblad

Platsannonser- annonstraffic- support

08-34 03 04

sara@informa.se

SA

Stefan Ameln

Annonser-Partnerskap

070-397 72 38

stefan@informa.se

TW

Tobias Wendeler

Annonser-Partnerskap

070-765 67 00

tobias.wendeler@informa.se


Konferens

AG

Andrea Glimstedt

Projektledare och innehållsansvarig

076-940 30 85

andrea.glimstedt@dagenssamhalle.se

MW


Akademi

Karin Rehnberg

Varumärkesansvarig

070-003 34 62

karin.rehnberg@bbm.bonnier.se

Magnus Norrman

Chef Utbildning

070-729 37 21

magnus.norrman@bbm.bonnier.se

Sofie Enzell

Projektkoordinator

070-003 36 19

sofie.enzell@bbm.bonnier.se

Sofia Gustafsson (föräldraledig)

Projektkoordinator

079-067 67 15

sofia.m.gustafsson@bbm.bonnier.se


Tipsa oss!

Skicka gärna dina nyhetstips till oss. Observera att du får vara helt anonym och att källskydd tillämpas. Rätten att vara anonym är reglerad i svensk grundlag.

Om du vill får du dock gärna lämna din e-postadress så att vi kan kontakta dig. Din e-postadress är konfidentiell och kommer enbart att användas för eventuell kommunikation mellan dig och Dagens Samhälle.